Recenzie prípravy na gymnázium & strednú školu

Referencie z prípravy
na strednú školu
2022/2023

Dcéra úspešne absolvovala monitor  (výsledok nad 90% obidva predmety) aj prijímacie skúšky a bola prijatá na 2 gymnáziá a 1 športové gymnázium. S prípravou v Cielene sme boli veľmi spokojní a predpokladám, že o 2 roky Vaše ponúkané služby zopakujeme s mladším synom. Ďakujem.
Želám veľa úspechov v ďalšej práci.

Veronika B. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

Chcela by som Vás informovať o prijímačkách mojej dcéry Ley. Dostala sa bez odvolania na Gymnázium svätej Uršule a bilingvál Gymnázium Gercenova. Na odvolanie sa dostala na Vazovovu a bilingvál Gymnázium Hubeného.Na Gercenovej bola 4. z 99.
Na Vazovovej bola 148. zo 414.
Na Hubeného bola 61. z 301.
Na Uršule bola 20. zo 62.
Chceli by sme sa poďakovať za hodiny doučovania lektorke zo slovenčiny Janke a lektorovi z matematiky Marekovi.

#gercenova #hubeneho #svatejursule #vazovova

Oľga P. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

Chcem ešte raz poďakovať za Váš čas a v podstate prístup výučby s ktorým bola dcéra maximálne spokojná a napriek tomu, že venovala svoj čas aj v sobotu učeniu, nerobilo jej to vôbec problém. Osobitne chcem poďakovať p. učiteľovi slovenčiny Marekovi. Musím povedať, že jeho prístup bol asi smerodajný.
A teda na OA Račianska sa dcéra dostala bez príjimačiek, nakoľko monitor dala na výbornú. A na OA Nevädzová bola tiež prijatá, kde skončila z 309 detí na 9-tom mieste. Za čo patrí vďaka aj Vám.

Silvia K. | 05/2023

príprava na obchodnú akadémiu zo slovenčiny a matematiky

Rada by som sa Vám poďakovala za spoluprácu. David sám povedal: ,,Bolo dobre, že som chodil na to doučovanie.“ 
David sa dostal na Gymnázium A. Einsteina. Nakoľko mal deficit poctu bodov za vysvedčenia a monitor v celkovom hodnotení, úspešne prijímačky dohnali tento deficit. Z matematiky mal zo 60 bodov 57. 
Ďakujem ešte raz.

Brigita S. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

Samuel, ktorý navštevoval 7-mesačný kurz SLJ a MAT,  bol prijatý na Strednú priemyselnú školu stavebnú a geodetickú. Na Gymnázium Metodova urobil prijímacie skúšky, skončil na 184. mieste, nebol prijatý z kapacitných dôvodov (berú 58 žiakov), podali sme odvolanie. 

Daniela Ď. | 05/2023

príprava na gymnázium a SŠ zo slovenčiny a matematiky

Dcéra sa dostala na na strednú školu, kde naozaj chcela. Chceme sa veľmi poďakovať učiteľke Janke za úžasnú prípravu ,vždy sa tešila na jej hodiny. Určite Cielene odporúčame každému kto chce byť dobre pripravený na školu. Viem už teraz, že za 2 roky, keď bude končiť syn základnú školu, bude chodiť do Cielene. Ešte raz ďakujeme.

Andrea F. | 05/2023

príprava na strednú školu zo slovenčiny

Synovi doučovanie pomohlo, ozrejmil si určité vedomosti. Prijali ho aj na gympel aj na inú strednú školu.
Na bilingválne sa mu nepodarilo urobiť prijímačky, ale nevadí.

Rodina S. | 05/2023

príprava na strednú školu zo slovenčiny, matematiky a VŠP & VJS

Moja dcéra Sofia bola prijatá na Gymnázium Metodova bilingválne štúdium, aj bola prijatá na Gymnázium Jura Hronca. 
Ďakujeme za prípravu, veľmi pomohlo:)

Iveta T. | 05/2023

príprava na strednú školu zo slovenčiny, matematiky a VŠP & VJS

Už máme výsledky z prijímacích pohovorov a Mišku prijali na všetky gymnáziá, na ktoré sa hlásila, takže sa veľmi tešíme.
Prijali ju na Gymnázium Vazovova, Gymnázium Ivana Horvátha a Gymnázium Bilíkova.
Chcem sa Vám veľmi poďakovať za prípravu a určite Vás odporúčam! Dcéra bola veľmi spokojná a tešila sa na hodiny. Ďakujem pekne!

#bilikova #ivanahorvatha #vazovova

Edita P. | 05/2023

príprava na gymnázium z matematiky a slovenského jazyka

Veľmi by som sa chcela poďakovať všetkým pedagógom, ktorí môjho syna pripravovali na prijímacie pohovory v kurzoch M9, SJ9, VŠJP8. David sa dostal na bilingválne gymnázium Metodova, aj na Gymnázium Jura Hronca. Napokon sa rozhodol pre GJH. K dobrým výsledkom mu určite pomohli aj prípravné kurzy, ktoré u vás absolvoval.
David si zvlášť pochvaľoval prístup učiteľky matematiky, Silvie, ktorej hodiny ho bavili od prvého momentu a s ktorou rád konzultoval príklady aj počas prázdnin. Silvia bola veľmi ochotná kedykoľvek Davidovi poradiť, prípadne skontrolovať výsledky v krkolomných príkladoch, ktoré si doma prerátaval. Nám ako rodičom zase pomáhala spätná väzba od pedagógov jednotlivých kurzov. 
Držím palce všetkým ďalším študentom, ktorí sa rozhodnú pre prípravu vo vašich kurzoch.
Prajem všetko dobré a srdečne pozdravujem.                                                               

Lucia P. | 05/2023

príprava na gymnázium z matematiky, slovenského jazyka a VŠP & VJS

Adam sa žiaľ na bilingválne gymnázium nedostal, ale vďaka doučovaniu urobil interné postupovky u seba na SPMNDaG, čo bola jeho priorita.

Barbora L. | 05/2023

príprava na gymnázium z matematiky

Dcéra bola prijatá na 2 školy zo 4 (1 klasické gymnázium, 1 bilingválne).
Dostala sa na jednu zo škôl, kam chcela ísť, takže je to k jej aj našej spokojnosti 🙂
Na ostatné dve prijímačky urobila, ale nevzali ju pre nedostatok miesta.
Ďakujeme ešte raz za možnosť navštevovať vaše kurzy, čo určite výrazne prispelo k jej úspechu. 

Elena Č. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny

Dcérka Miriam sa dostala kam chcela 🙂 tešíme sa a ďakujeme >> bilingválne gymnázium C. S. Lewis.
Ďakujeme a o chvíľu sa ozveme ohľadom doučovania pre ďalšiu dcéru, na budúci rok.

Katarína M. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny

Chceme sa v prvom rade poďakovať za prístup a trpezlivosť lektorom. Syn spravil prijímacie pohovory a dostal sa na dve školy – Gymnázium Ivana Horvátha a bilingválne gymnázium Vazovova. Veľmi sa tešíme😀. Ďakujeme všetkým lektorom, boli super a napriek tomu, že matematika nebola jeho silná stránka veľmi mu pomohli lekcie s Alanom. Prajeme všetko dobré. 

Marcela H. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

Barborka sa dostala na presne tú školu, na ktorú najviac chcela a to bilingválne gymnázium Hubeného. Veľmi chválime online semináre. Ušetrili nám čas cestovania a boli rovnako efektívne ako osobná výučba. Barborka bola slabšia z matematiky, tam nám troska chýbalo zo strany lektora aby sa jej viac venoval, keďže bola pomalšia ako ostatne deti. Celkovo sme ale veľmi spokojní a šťastní. Ďakujeme a želáme všetko dobre!

Michaela S. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

Syn bol prijatý na všetky 4 školy, kam robil prijímačky (2 odborné, 2 bilingválne).

Jana V. | 05/2023

príprava na gymnázium a strednú školu zo slovenčiny a matematiky

Dobrý deň prajem p. Metes, dovoľte mi poďakovať Vám touto cestou všetkým učiteľom, ktorí sa podieľali na príprave nasej Vanesky na prijímačky. Podarilo sa jej úspešne absolvovať prijímačky a vybrala si Gymnázium Metodova. Veľmi sa tešíme a verím, že sa nevidíme poslednýkrát. Týmto pozdravujeme kolektív Cielene a ešte raz veľká vďaka. 

Andrea K. | 05/2023

príprava na gymnázium z matematiky a slovenského jazyka

S radosťou Vám oznamujem, že dcérka Rebeka zvládla príjímačky aj vďaka Vám úspešne 🙂 a zobrali ju na gymnázium, ktoré si sama vybrala – Ivana Horvátha v Ružinove. Veľmi sa z nej tešíme a dúfame, že bude jej štúdium na gymnáziu a možno aj ďalej úspešné. Ešte raz ďakujeme, pozdravujeme pani lektorku Silviu, s ktorou mala matematiku a prajeme všetko dobré.

#ivanahorvatha

Lucia B. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

Vďaka Vášmu kurzu náš syn úspešne urobil monitor slovenský jazyk 100% a matematiku 93,3%, a tak bol automaticky prijatý bez prijímačiek na dve gymnáziá na jedno z 1. miesta a na druhé zo 14. miesta v tabuľke prijatých deti. Skúsil si aj prijímačky na Gymnázium Grosslingová matematická trieda, kde skončil na 36. mieste a vďaka odvolaniu sa na toto vysnívané gymnázium dostal. Za tento výnimočný úspech sme Vám nesmierne vďační, lebo tento kurz mu dal nesmierne veľa a aj vďaka Vaším šikovným lektorom túto životnú skúšku zvládol na výbornú.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a určite v budúcnosti Cielene.sk využijeme.

Mária Z. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

V prvom rade Vám veľmi pekne ďakujem za prípravu dcéry Ley na prijímacie pohovory, špeciálne moja vďaka patrí lektorke Silvii (MAT) a Janke (SjL).
Dopadli sme nasledovne (poradie podľa termínov skúšok):

  1. Talentová prihláška Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru, odbor Digitálna maľba – koncept art: 1. miesto – prijatá (z 58 detí brali 8)
  2. Netalentová prihláška Gymnázium Ivana Horvátha, 84. miesto (6. pod čiarou), volala mi riaditeľka, že dcéru príjmu, ak sa odvoláme – neodvolali sme sa
  3. Netalentová prihláška Gymnázium Jana Papánka, Vazovová, 137. miesto (44. pod čiarou) neprijatá
  4. Talentová prihláška Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru, odbor Grafický dizajn: 3. miesto – prijatá (zo 108 detí brali 16)

Takže u nás je to jednoznačné a dcéra ide na digitálnu maľbu.
Každopádne, prípravu v Cielene neberiem ako vyhodené peniaze, lebo to bola investícia do jej vedomostí, ktoré jej nikto nezoberie 😉 V zálohe mám ešte jednu dcéru (aktuálne piatačka) a s ňou chceme skúsiť bilingválne gymnázium. Určite ju k Vám prihlásim na prípravu. Prajem Vám veľa šikovných žiakov, ktorým pomôžete dostať sa na ich vysnenú školu.

Lucia S. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

Dcéra aj vďaka u vás absolvovanému doučovaniu zvládla prijímačky vynikajúco. Na dve školy (gymnázium a bilingválna obchodná akadémia) ju prijali a na ďalších dvoch gymnáziách splnila kritériá, neprijali ju kvôli nedostatku miesta. Z toho na bilingválnom gymnáziu bola len o 3 bodíky pod čiarou, tak skúsime ešte odvolanie.

Alžbeta K. | 05/2023

príprava na gymnázium a obchodnú akadémiu zo slovenčiny a matematiky

Dcéru Martinku prijali na všetky 4 zvolené gymnáziá, nakoniec sa rozhodla pre gymnázium Metodova, ktoré najviac chcela.
U Vás sme absolvovali hlavne posledný mesiac pred prijímačkami, využili sme tie Expres dni, boli super, veľa sa stihlo dovysvetľovať, čo v teste nemala správne. To bolo podstatné pre ňu, pretože u konkurencie F. práve iba testovali, no nemali čas sa vrátiť k chybám. U vás to išlo hneď priamo po napísaní testu. Teda mohla sa aj opýtať. Veľmi pekne ďakujem.

Dana B. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny, matematiky a VŠP & VJS

Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za Filipka a Aďku. Všetky informácie, ktoré dostali od Vás, boli dobre využité. Obidvaja sa dostali na školy, ktoré si určili v prihláškach. Filip bol prijatý na Gymnázium Gröslingová aj na talentovú, aj na netalentovú časť. Zobrali ho aj na Gymnázium De la Salle, kde sa umiestnil na 1. mieste. Na talentovej bol 14-ty a na netalentovej 18-ty. Aďa sa dostala na Gymnázium Jána Papánka a umiestnila sa na 54. mieste. Všetkým vyučujúcim sa chcem poďakovať za dobre vysvetlené učivo a príjemné vystupovanie. Keď sme sa nevedeli pripojiť, za promptné vyriešenie problému. Takže ešte raz, veľmi pekne ďakujeme.

Rodina K. | 05/2023

príprava na gymnázium zo slovenčiny a matematiky

Vybrali ste si?
Napíšte nám!

 

Rezervujte si miesto v našich prípravných kurzoch alebo na Prijímačkách nanečisto.
Prihlasovanie na školský rok 2024/2025 už otvorené!

 

Vyberte si, o čo máte záujem

Ročník

Vyberte si vyhovujúci(e) termín(y) z chémie

Vyberte si vyhovujúci(e) termín(y) z fyziky

Vyberte si vyhovujúci(e) termín(y) z biológie

Vyberte si termín(y) kurzov MAXI na maturitu (začiatok október 2023, koniec máj 2024)

Vyberte si termín(y) kurzov BASIC pre maturantov (začiatok január 2024, koniec máj 2024)

Vyberte si predmety, z ktorých sa chcete pripravovať na bilingválne gymnázium

Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY pre maturantov (20. - 24. február 2023)

Vyberte si predmety, z ktorých sa chcete pripravovať na osemročné gymnázium

Vyberte si predmety, z ktorých sa chcete pripravovať na gymnázium / SŠ

Vyberte si VIDEO KURZ (začiatok október 2024, koniec apríl 2025 - alebo priebežne)

Vyberte si VIDEO KURZ (začiatok október 2024, koniec apríl 2025 - alebo priebežne)

Vyberte si VIDEO KURZ (začiatok október 2024, koniec apríl 2025 - alebo priebežne)

Vyberte si VIDEO KURZ (začiatok október 2024, koniec apríl 2025 - alebo priebežne)

Vyberte si VIDEO KURZ (začiatok október 2024, koniec apríl 2025 - alebo priebežne)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) Prijímačiek nanečisto z matematiky

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) Prijímačiek nanečisto z matematiky

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) Prijímačiek nanečisto z matematiky

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si termín(y) Prijímačiek nanečisto zo slovenského jazyka

VŠP & VJS: Vyberte si termín(y) Prijímačiek nanečisto z VŠP & VJS

ANGLICKÝ JAZYK: Vyberte si termín(y) Prijímačiek nanečisto z angličtiny

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si termín(y) Prijímačiek nanečisto zo slovenského jazyka

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si termín(y) Prijímačiek nanečisto zo slovenského jazyka

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov MAXI zo slovenského jazyka a literatúry (začiatok v týždni po 7. októbri 2024, koniec máj 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov MAXI z matematiky (začiatok v týždni po 7. októbri 2024, koniec máj 2025)

VŠP & VJS: Vyberte si termín(y) kurzov MAXI z VŠP & VJS (začiatok v týždni po 7. októbri 2024, koniec máj 2025)

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov MAXI zo slovenského jazyka a literatúry (začiatok v týždni po 7. októbri 2024, koniec máj 2025)

ANGLIČTINA: Vyberte si termín(y) kurzov MAXI z anglického jazyka (začiatok v týždni po 7. októbri 2024, koniec máj 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov BASIC z matematiky (začiatok v týždni po 20. januári 2025, koniec máj 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov MAXI z matematiky (začiatok v týždni po 7. októbri 2024, koniec máj 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov MAXI z matematiky (začiatok v týždni po 7. októbri 2024, koniec máj 2025)

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov MAXI zo slovenského jazyka a literatúry (začiatok v týždni po 7. októbri 2024, koniec máj 2025)

VŠP & VJS: Vyberte si termín(y) kurzov BASIC z VŠP & VJS (začiatok v týždni po 20. januári 2025, koniec máj 2025)

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov BASIC zo slovenského jazyka a literatúry (začiatok v týždni po 20. januári 2025, koniec máj 2025)

ANGLIČTINA: Vyberte si termín(y) kurzov BASIC z anglického jazyka (začiatok v týždni po 20. januári 2025, koniec máj 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov BASIC z matematiky (začiatok v týždni po 20. januári 2025, koniec máj 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov BASIC z matematiky (začiatok v týždni po 20. januári 2025, koniec máj 2025)

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov BASIC zo slovenského jazyka a literatúry (začiatok v týždni po 20. januári 2025, koniec máj 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY z matematiky (február/marec 2025)

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov BASIC zo slovenského jazyka a literatúry (začiatok v týždni po 20. januári 2025, koniec máj 2025)

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY zo slovenčiny (február/marec 2025)

ANGLIČTINA: Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY z anglického jazyka (február/marec 2025)

VŠP & VJS: Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY z VŠP & VJS (február/marec 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY z matematiky (február/marec 2025)

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY zo slovenského jazyka a literatúry (február/marec 2025)

SLOVENČINA: Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY zo slovenského jazyka a literatúry (február/marec 2025)

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov EXPRES z matematiky

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov JARNÉ PRÁZDNINY z matematiky (február/marec 2025)

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si termín(y) kurzov EXPRES zo slovenského jazyka

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov EXPRES z matematiky

MATEMATIKA: Vyberte si termín(y) kurzov EXPRES z matematiky

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si termín(y) kurzov EXPRES zo slovenského jazyka

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si termín(y) kurzov EXPRES zo slovenského jazyka

ANGLICKÝ JAZYK: Vyberte si termín(y) kurzov EXPRES z angličtiny

VŠP & VJS: Vyberte si termín(y) kurzov EXPRES z VŠP & VJS

MATEMATIKA: Vyberte si dĺžku MÚDREHO PREDPLATNÉHO z matematiky

MATEMATIKA: Vyberte si dĺžku MÚDREHO PREDPLATNÉHO z matematiky

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si dĺžku MÚDREHO PREDPLATNÉHO zo slovenčiny

VŠP & VJS: Vyberte si dĺžku MÚDREHO PREDPLATNÉHO z VŠP & VJS

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si dĺžku MÚDREHO PREDPLATNÉHO zo slovenčiny

MATEMATIKA: Vyberte si dĺžku MÚDREHO PREDPLATNÉHO z matematiky

SLOVENSKÝ JAZYK: Vyberte si dĺžku MÚDREHO PREDPLATNÉHO zo slovenčiny

ANGLICKÝ JAZYK: Vyberte si dĺžku MÚDREHO PREDPLATNÉHO z angličtiny

Služby navyše

Služby navyše

Služby navyše

× Potrebujete poradiť?