Vážení žiaci a rodičia,

vzhľadom na vývoj situácie s koronavírusom a zatvorením všetkých škôl aj vzdelávacie centrum Cielene prerušuje prezenčnú výučbu v priestoroch na Sládkovičovej 2 až do odvolania (minimálne však do 27.3.2020).

Skupinové kurzy MAXI a BASIC budú pokračovať v pôvodných termínoch formou ONLINE VYUČOVANIA. Lektor bude viesť hodinu vo virtuálnej triede a študenti sa v čase vyučovania prihlásia prostredníctvom linku, ktorý Vám pošleme na mail.
Individuálne hodiny budú prebiehať buď online alebo ich na žiadosť klientov vieme zrušiť a prípadné platby presunúť do ďalšieho obdobia.

Vzdelávacie centrum Cielene takto reaguje na výnimočnú situáciu. Snažíme sa o zachovanie kontinuity vyučovania a zároveň bezpečnosť našich študentov a učiteľov. Online hodiny budú vedené profesionálne a budú plnohodnotnou náhradou prezenčných hodín.

Online doučovanie je možné absolvovať cez PC, laptop, tablet, príp. smartfón.
Potrebujete mať prístup na internet a mikrofón.

Prosíme Vás, sledujte svoj mail, kam všetkým našim žiakom a ich rodičom priebežne posielame aktuálne informácie. V prípade nedoručenia týchto mailov alebo akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte telefonicky na 0902/939 902 alebo mailom na doucovanie@cielene.sk.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

Tím Cielene

× Potrebujete poradiť?